• School in Velika Ludina, Croatia
  • School in Valašské Meziříčí, Czech Republic
  • School in Kiiminki, Finland
Free Joomla Template by HostMonster Reviews

Priprema naših tradicionalnih jela

tijesto

Naši učenici marljivo rade i pripremaju se drugu godinu projekta. Prve godine tema projekta bila je arhitektura.  Pa smo tako mogli vidjeti kako izgledaju tradicionalne finske, češke i hrvatske kuće. U drugoj godini tema projekta je hrana, odnosno tradicionalna jela. Zbog toga naši učenici vrijedno kuhaju i pripremaju tradicionalna  hrvatska jela.

Snimaju i slikaju kako bi svi zajedno mogli napraviti jednu modernu i online tradicionalnu kuharicu. I nisu samo naši učenici vrijedni, nego su vrijedni i njihovi prijatelji u Češkoj i Finskoj. Svi oni kuhaju i stvaraju tradicionalna jela iz svog kraja.

Galerija Croatia

Galerija Czech