• School in Velika Ludina, Croatia
  • School in Valašské Meziříčí, Czech Republic
  • School in Kiiminki, Finland
Free Joomla Template by HostMonster Reviews

11. únor – den plný schůzek

11. únor 2015 byl protkán různými schůzkami k našemu projektu. Již brzy ráno se setkal tým učitelů (Hana Břoušková, Karel Adamuška, Magda Hrstková a Markéta Vémolová) s vedením školy (Milan Hendrych a Eva Ježová). Témata, která se projednávala, byl společný google plánovací kalendář, který vytvoříme pro lepší orientaci ve veškerých akcích. Dále bylo na programu průběžné hlídání čerpání rozpočtu, plánovaná inventarizace nově zakoupených věcí, dotisk propagačních materiálů v Kompaktu a snaha o nalezení školy na Moravě, která rovněž pracuje na stejném projektu a měla by zájem pomáhat si vzájemně v nejasných otázkách ohledně financí nebo různých organizačních záležitostí.

 

 

O velké přestávce došla řada na náš kroužek žáků, se kterými jsme se sešli z důvodu organizace pondělní exkurze do firmy Unipar, která je naším partnerem. Seznámili jsme se s otázkami, na které se mají v pondělí zeptat, a zadali jsme si opět úkol – napsání článku o této návštěvě na web a do tisku. Důležitou věcí na programu bylo také zjištění velikosti triček žáků, jelikož Chorvaté chystají propagační trička pro všechny zúčastněné na naši návštěvu ve Veliké Ludině v dubnu.

 

Odpoledne jsem vyrazila do Tridasu na schůzku s panem Červenkou, za cílem výběru typu a barvy kšiltovek, které nám pan Červenka přislíbil vyrobit. Kšiltovky budou světle šedé, bude na nich logo Erasmus +, logo naší školy, a hlavně logo Tridasu, který tyto předměty sponzoruje. Za toto mu za celý tým velmi děkuji.

 

Mgr. Hana Břoušková.